Tablica magnetyczna – jaką wybrać?

  • by
tablica magnetyczna

Tablica magnetyczna to funkcjonalny element wyposażenia pokoju każdego ucznia i przedszkolaka. Odgrywa rolę edukacyjną, pozwala rozwijać zdolności artystyczne, spędzać wolny czas, a także służy jako praktyczna forma zapisywania notatek. Jej zalet jest znacznie więcej i mogą z niej korzystać dzieci w każdym wieku. 

Wysoka jakość, doskonała trwałość

Tablica magnetyczna dla dzieci to przede wszystkim produkt dostosowany do potrzeb najmłodszych odbiorców. Posiada niezbędne atesty, które gwarantują bezpieczną zabawę. Tablica magnetyczna na ścianę została wykonana z wysokiej jakości nietoksycznych tworzyw, które są bezpieczne dla zdrowia. Ostre brzegi natomiast zostały odpowiednio zabezpieczone. Konstrukcja i zasady użytkowania tablicy pozostawiają swobodę i są jednocześnie bardzo intuicyjne. Jej powierzchnia umożliwia tradycyjne pisanie za pomocą specjalnych pisaków, jak i układanie magnesów w wybranych konfiguracjach. To sprawia, że zabawka sprawdza się zarówno wśród kilkuletnich dzieci, które nie potrafią pisać ani czytać, jak i tych, które rozpoczęły już edukacją wczesnoszkolną. Użytkowanie przez dzieci wiąże się z intensywną eksploatacją i nieprzewidzianymi zdarzeniami. W związku z tym najważniejsze są trwałość i bezpieczeństwo tablicy. Produkty charakteryzują się doskonałą odpornością na zarysowania i zabrudzenia, a także estetycznym wykończeniem. 

tablice magnetyczne

Jedna tablica magnetyczna – wiele możliwości

Tablica magnetyczna czarna znajduje wiele praktycznych zastosowań. Służy nie tylko dzieciom, ale też ich rodzicom. Przede wszystkim pełni funkcję edukacyjną i w zależności od wieku użytkownika pozwala poznawać kształty, literki, cyferki, a później uczy pisać i czytać. Dostępność kompatybilnych z tablicą materiałów edukacyjnych umożliwia rozwój wielu obszarów, a jednocześnie doskonałą zabawę. Okazuje się, że nauka wcale nie musi być nudna i sztampowa, a nowe umiejętności można zdobywać podczas codziennych obowiązków. Tablica może być stosowana jako element dekoracyjny domu. Na magnetycznej powierzchni można tworzyć własne kolaże, mocować rodzinne fotografie lub zapisywać listę zadań do wykonania. W czasie wspólnych wieczorów sprawdzi się jako przestrzeń do zabawy w kalambury. Dla rodziców może być miejscem na rodzinne pamiątki: rysunki dzieci, drobne przedmioty przywiezione z wakacji i wiele innych. Tablice magnetyczne to również doskonałe miejsce do zapisywania rozkładu dnia, wizyt lekarskich, uroczystości szkolnych oraz wydarzeń, o których nie można zapomnieć. 

Nowoczesny gadżet, pomoc edukacyjna i estetyczny dodatek do wnętrz to tylko niektóre z funkcji, jakie pełni tablica magnetyczna. Jej czarna wersja subtelnie komponuje się z większością aranżacji. Pasuje zarówno do dziecięcego pokoju, jak i kuchni. Na jej zakup decydują się także szkoły czy biura, ponieważ jest bardziej funkcjonalna niż jej tradycyjne odpowiedniki. Główną grupą odbiorców pozostają jednak dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, dla których to doskonała forma nauki i zabawy, wykorzystywana na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *